Bolesna porażka

W 4 kolejce rozgrywek nasza drużyna przegrała z LKS-em Hłudno 5:0 (2:0)

Początek meczu nie wskazywał, że górecki zespół dozna tak bolesnej porażki. Pierwsze 10-15 minut to wyrównana gra, z lekką przewagą gości, którzy mimo ograniczeń kadrowych (w ataku występował etatowy golkiper żółto-czarnych - Karol Kuś) dość swobodnie operowali piłką. Samo jej posiadanie nie przyniosło jednak zbyt wielu okazji. Gospodarze, kiedy już zapędzali się pod bramkę Mateusz Węgrzyna, zazwyczaj stwarzali zagrożenie. W 31 minucie gry straciliśmy pierwszego gola – w sytuacji sam na sam napastnik Hłudna pokonał Węgrzyna. Prowadzenie dodało miejscowym animuszu i jeszcze przed przerwą podwyższyli oni rezultat. Tym razem zawodnik rywali pewnym strzałem wykończył składną akcję całej drużyny. W drugiej połowie, wobec kontuzji Roberta Dudka, musieliśmy radzić sobie w dziesiątkę. Przeciwnicy wykorzystali grę w przewadze, strzelając jeszcze trzy gole i marnując przy tym przynajmniej drugie tyle stuprocentowych sytuacji. Mimo kilku prób w ofensywie, nie zdziałaliśmy zbyt wiele, oddając chyba jeden celny strzał na bramkę Hłudna.

LKS Górki: Mateusz Węgrzyn - Daniel Knurek, Sebastian Podulka, Robert Dudek, Marcin Dudek - Przemysław Florek, Łukasz Wójcik, Marcin Wiszyński, Mateusz Sowa - Michał Reczek, Karol Kuś