Koniec!

Stało się. Po 11 miesiącach i 20 rozegranych meczach - zakończyliśmy naszą przygodę z sezonem 2015/2016. Ostatnim rywalem w wiosennej kampanii był Sokół Domaradz.

Nasz zespół przystąpił do tego meczu w możliwie najlepszym zestawieniu ( nieobecny jedynie Konrad Matracki). Od razu było wiadomo, że górczanie nie zlekceważą tego pojedynku a ich celem będą tylko 3 punkty. Tak też się stało wraz z pierwszym gwizdkiem to "żółto-czarni" narzucili swoje warunki i nie pozwolili przyjezdnym na rozwinięcie skrzydeł. Jednak w pierwszych minutach mieliśmy małe problemy ze skutecznością. Worek z bramkami otworzył się w 20 minucie, gdy piłkę do własnej bramki skierował zawodnik gości. Przewaga gospodarzy zaczęła się zarysowywać coraz bardziej. W 32. minucie niezawodny Łukasz Wójcik pięknym lobem nad bramkarzem podwyższył wynik spotkania na 2:0. Była to 19. bramka naszego pomocnika w tym sezonie. Do przerwy pozostało jeszcze kilka minut, jednak obie strony już nie stworzyły sobie dogodnych sytuacji na zmianę wyniku.

Po przerwie tak naprawdę nic się nie zmieniło. Górczanie nadal stwarzali sobie sytuację a goście bronili się przed stratą kolejnej bramki. W 60. minucie po podaniu Przemka Florka do siatki trafia nasz trener Maciej Bednarczyk. "Żółto-czarni" do końca spotkania wykorzystują jeszcze jedną sytuację a piłkę w bramce tuż obok słupka umieszcza Konrad Szuba. W między czasie sędzia na moment musiał przerwać zawody z powodu słabej widoczności na stadionie. Jednak ostatecznie udało się dokończyć mecz.

Podsumowując, nasza drużyna po raz kolejny pokazała, że zasłużyła na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Pewne zwycięstwo sprawiło, że kończymy sezon w jeszcze lepszych humorach.

Pozostaje tylko powiedzieć - Do zobaczenia w "B-klasie" !!!

LKS Górki: K. Kuś - S. Podulka, T. Florek, W. Sobolak, A. Florek( M. Bednarczyk 46') - P. Florek( M. Sowa 60'), R. Graboń, Ł. Wójcik, S. Florek( D. Florek 75') - M. Wiszyński( E. Graboń 75'), M. Reczek( K. Szuba 46')