Pierwsze punkty

W ramach drugiej kolejki krośnieńskiej C-klasy nasz drużyna udała się do Dydni na mecz ze Zrywem.

Od początku inicjatywę przyjęła drużyna gości. Już w szóstej minucie sytuację na zmianę wyniku po dobrej akcji w środku pola miał P.Florek, jednak uderzył w boczną siatkę. Swoją pierwszą okazję drużyna Zrywu miała w 11. minucie, ale tego dnia swoją dobrą dyspozycje potwierdził K. Kuś. Kolejną szansę nasza drużyna miała w 15. minucie, po dobrym dośrodkowaniu Ł. Szteligi z prawej strony zderzenie bramkarza z obrońcą wykorzystał P. Wiech i przejął piłkę, jednak pomylił się o kilka centymetrów. W następnej sytuacji Paweł już się nie pomylił i piłka wpadła do bramki, ale był on na pozycji spalonej. Już dwie minuty później nasz napastnik zdobył bramkę - po podaniu Ł. Wójcika stanął "oko w oko" z golkiperem Zrywu, ominął go i w 32. minucie wpisał się na listę strzelców. Do końca pierwszej połowy swoje okazje mieli jeszcze gospodarze, jak i przyjezdni, ale wynik pozostał bez zmian.

Drugą połowę rozpoczęliśmy od szansy gospodarzy, ale nie byli oni dzisiaj w stanie pokonać naszego bramkarza. Przez dłuższy czas drugiej części spotkania żadna z drużyn nie miała dogodnej sytuacji na zmianę wyniku. Dopiero w 70. minucie groźną akcję przeprowadzili nasi rywale, jednak strzał został obroniony. Nasza odpowiedz była piorunująca, dobrą akcję z prawej strony rozpoczął P. Florek minął jednego zawodnika i odegrał piłkę do T. Hędrzak, który wpakował piłkę do siatki i ustalił wynik meczu na 2:0. Drużyna Zrywu nie zdołała się podnieść, a góreccy piłkarze mieli jeszcze jedną okazję, kiedy to Łukasz Szteliga strzałem z trzydziestu metrów posłał futbolówkę do bramki, ale odbyło się to po końcowym gwizdku.

LKS Górki: Karol Kuś (Mateusz Węgrzyn 88') - Łukasz Szteliga, Sebastian Podulka, Tomasz Florek, Marcin Dudek ( Konrad Bednarczyk 82') - Przemysław Florek, Michał Cecuła (Mateusz Wiech 80'), Łukasz Wójcik, Tobiasz Hędrzak - Paweł Wiech (Mateusz Sowa 80'), Marcin Wiszyński

Bramki: Paweł Wiech 32' (Łukasz Wójcik), Tobiasz Hędrzak 78' (Przemysław Florek)