Podział punktów

W ramach 3. serii gier w krośnieńskiej klasie C, nasza drużyna zremisowała z LKS-em Wesoła 1:1 (0:0).

Początek spotkania należał do gości, którzy zdominowali środek pola i wymieniali sporo podań. W 3. minucie zawodnik Wesołej po raz pierwszy "zatrudnił" Karola Kusia, lecz z tym strzałem nasz golkiper poradził sobie bez problemu. Gospodarze przed pierwszą szansą stanęli w 8. minucie, kiedy to nieporozumienie pomiędzy bramkarzem a obrońcą przyjezdnych mógł wykorzystać Robert Dudek. Obrońca Wesołej zorientował się w porę i na tyle utrudnił zadanie, że piłka po uderzeniu naszego napastnika powędrowała nad bramką. Kilka chwil potem gra przeniosła się na połowę miejscowych. Rywale jeszcze raz sprawdzili umiejętności Kusia oddając strzał zza pola karnego, ale i tym razem nie zdołali pokonać góreckiego bramkarza. W 20. minucie ładnym zagraniem z głębi pola popisał się Łukasz Wójcik, który znalazł Tobiasza Hędrzaka, jednak lob w wykonaniu skrzydłowego minął bramkę. Mimo że nasi, po niemrawym początku, zaczęli grać coraz lepiej, ciężko było sforsować mądrze ustawionych przeciwników, którzy, gdy tylko mieli okazję, wyprowadzali groźne kontry. Do przerwy mieliśmy więc bezbramkowy remis.

Drugie 45 minut Górczanie rozpoczęli zdecydowanie, co momentalnie przyniosło oczekiwane skutki. I choć dobry strzał Marcina Wiszyńskiego golkiper Wesołej zdołał wyłapać, to wobec pięknego uderzenia bezpośrednio z rzutu wolnego Łukasz Wójcika był już bezradny! Bramka naprawdę przedniej urody. Wydawało się, że nasi złapali wiatr w żagle i pójdą za ciosem. Kolejna próba kapitana żółto-czarnych (również z rzutu wolnego) minimalnie minęła bramkę. Goście natomiast przetrzymali napór naszego zespołu i powoli zaczęli dochodzić do głosu. Ostatnie 25 minut zdecydowanie należało do piłkarzy Wesołej, którzy zasłużenie zdobyli wyrównującego gola. W 70. minucie w dobrej sytuacji znalazł się zawodnik rywali i posłał futbolówkę do siatki. Górecka ekipa wyraźnie spuściła z tonu, lecz przyjezdni nie potrafili tego wykorzystać. Po dość emocjonującej końcówce (nie były to emocje piłkarskie) arbiter postanowił zakończyć pojedynek.

LKS Górki: Karol Kuś - Łukasz Szteliga, Sebastian Podulka, Marcin Pietranowicz (Radosław Daszyk 75'), Piotr Tympalski (Konrad Bednarczyk 60') - Przemysław Florek, Tomasz Florek, Łukasz Wójcik, Tobiasz Hędrzak (Mateusz Sowa 75') - Robert Dudek (Paweł Wiech 65'), Marcin Wiszyński (Mateusz Wiech 80')

Bramki: Łukasz Wójcik 55'

Żółte kartki: Tomasz Florek, Karol Kuś