Powstrzymać Huragan

Po wysokim zwycięstwie w Milczy, teraz czas na drużynę Huraganu Jasionka. W ramach 8. serii spotkań, podopieczni Andrzeja Siwika podejmą na góreckim stadionie ósmą ekipę w ligowej tabeli.

"Żółto-czarni" do niedzielnego meczu przystąpią prawdopodobnie w zestawieniu podobnym do tego, który wyszedł na pojedynek z Orłem. Wśród naszych piłkarzy panuje raczej względy spokój. Każdy ma świadomość, że w jutrzejszym starciu to górczanie będą faworytem i celem są oczywiście trzy punkty. Wydaje się, że w tym sezonie mierzyliśmy się już z lepszymi zespołami, ale Huraganu nikt jednak nie lekceważy. Futboliści z Jasionki przespali początek rozgrywek, lecz w ostatnich dwóch kolejkach pokazali się z dobrej strony, wygrywając na ciężkim terenie w Jasionowie (1:3) i pokonując u siebie Jasiołkę Świerzową (6:0). Podopieczni Andrzeja Siwika postarają się przerwać Huraganowi zwycięską passę. Nie ulega wątpliwości, że jeśli chcemy utrzymywać się w czołówce, to komplet "oczek" w pojedynku z Jasionką jest po prostu obowiązkiem. Tym bardziej, iż mecz ten odbędzie się na stadionie w Górkach, który jak do tej pory w B-klasie nie został jeszcze zdobyty. I oby po jutrzejszej potyczce nic się nie zmieniło! Gorąco w to wierzymy.

Początek meczu w niedzielę (02.10) o godzinie 15:00 na stadionie w Górkach. Sędziować będą Panowie: Kielar, Belczyk, Lidwin.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia "żółto-czarnych"!