Wiosna, ach to ty!

Zawsze z wielką przyjemnością przychodzi nam napisać tekst zapowiadający nadejście ligowej wiosny. Po długich oczekiwaniach w najbliższą niedzielę wracamy do rywalizacji o punkty. Rundę rewanżową rozpoczniemy meczem ze Zrywem Dydnia. W pierwszym pojedynku między tymi ekipami padł wynik 14:0 dla góreckiego zespołu.

Nasi piłkarze formę na rundę wiosenną szlifowali pod okiem trenera Wojciecha Sobolaka, który prowadził drużynę już w ostatnich jesiennych spotkaniach. Treningi przybierały różną postać - trenowaliśmy na hali sportowej, fitnessie i na stadionie. W przerwie zimowej górczanie rozegrali sporo sparingów. Wyniki padały różne, choć nie to było w tych meczach najważniejsze.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową, w drużynie doszło do kilku zmian. Na półroczne wypożyczenie do Grabowianki Grabówki udał się Grzegorz Hostyński. Z zespołu Wojciecha Sobolaka odszedł doświadczony obrońca Sebastian Podulka, który żółto-czarne barwy zamieni na trykot naszych ligowych rywali z Niebocka. Obydwu zawodnikom życzymy powodzenia! Sporym wzmocnieniem góreckiej ekipy powinien okazać się Grzegorz Wojtowicz, który przybył do nas z Cisów Jabłonica Polska. Grzegorz występuje na pozycji napastnika i w poprzedniej rundzie zdobył dla swojego poprzedniego klubu 12 goli w 13 spotkaniach. Również z Jabłonicy szeregi defensywy zasilił Sebastian Szmyd. Liczymy, że nowe nabytki szybko zaaklimatyzują się w nowym zespole i z powodzeniem będą reprezentowali nasze barwy.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy startujemy w najbliższą niedzielę, czyli 7 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionie w Górkach. O powtórkę wyniku z jesieni będzie ciężko, ale nie to jest najważniejsze. Liczymy na udany powrót na ligowe boiska i wygraną nad Zrywem Dydnia. Zapraszamy wszystkich kibiców na nadchodzące spotkanie!