Zapunktować w Markowcach

Jak nie teraz to kiedy? Takie pytanie należy postawić przed naszym zespołem przed czwartą ligową kolejką. Żółto-czarni, którzy po trzech rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie tylko jeden punkt, w Markowcach muszą zrobić wszystko, aby poprawić swój dorobek. Rywalem podopiecznych Wojciecha Koguta będzie miejscowy Orkan - a więc ekipa występująca w obecnym sezonie jako beniaminek. Piłkarze z Markowiec, podobnie jak górczanie, zdobyli do tej pory jedno "oczko" po ostatnim remisie z Szarotką Uherce. Wydaje się więc, że jest to zespół w zasięgu góreckiej drużyny. Nasi zawodnicy w ubiegłą niedzielę stoczyli wyrównaną walkę z silnymi Nowosielcami, jednak widać, że póki co brakuje nam doświadczenia i ogrania, by takie spotkania jak to niedzielne przechylać na swoją korzyść. Mimo wszytko czas zapomnieć o nieudanym początku i walczyć dalej! Wierzymy, że pojedynek w Markowcach przyniesie nam wiele radości i pierwszy ligowe zwycięstwo!

Początek meczu z Orkanem o godzinie 16:30 na stadionie w Markowcach. Wyjazd o 15:15 autobusem (5zł). Zapraszamy!

Udanie w nowe rozgrywki weszli za to nasi juniorzy młodsi, którzy pokonali w Zagórzu miejscową Osławę 5:1. Bramki zdobyli dzisiaj: Kacper Zdziarski 2x, Kacper Mazur, Paweł Knurek i Jakub Pilszak. Gratulujemy i oby tak dalej!