Żółto-czarni przed sezonem

Okres przygotowawczy powoli chyli się ku końcowi, a wielkimi krokami zbliża się inauguracja rozgrywek krośnieńskiej A-klasy. Jak już wspominaliśmy wcześniej, żółto-czarni rywalizować będą w grupie bieszczadzkiej. Przed naszą drużyną, która za cel obrała sobie utrzymanie, stoi bardzo wymagająca misja. Podopieczni trenera Wojciecha Koguta przygotowania do rundy jesiennej rozpoczęli w połowie lipca. Niestety z informacji, jakie do nas docierają, kadra zespołu jest szczuplejsza,w porównaniu choćby do sytuacji sprzed roku (szczegóły nt. transferów postaramy się podać w najbliższym czasie).
 Górczanie rozegrali w czasie wakacyjnej przerwy rozegrali kilka sparingów. Najczęściej były to mecze kontrolne z wyżej notowanymi rywalami. Naszym piłkarzom wiodło się w tych grach różnie. Bo o ile zwycięstwo nad Górnikiem Strachocina może napawać optymizmem, tak wysoka porażka z Grabówką pokazuje, że jest nad czym pracować. Bilans spotkań towarzyskich to dwie wygrane i cztery porażki. Sporą nauką dla góreckiej drużyny był z pewnością pojedynek z IV-ligowym Cosmosem Nowotaniec. Mimo wyraźnego zwycięstwa przeciwnika, akurat w tym spotkaniu żółto-czarni pokazali się z niezłej strony.
 Inauguracja już w sobotę, tj. 12.08 - na stadionie w Górkach żółto-czarni podejmą Lotniarza Bezmiechowa. Przed naszymi piłkarzami jeszcze jeden trening (czwartek 18:30), a później tylko godziny do rozpoczęcia nowego, miejmy nadzieję udanego sezonu w A-klasie. Więcej o spotkaniu z Lotniarzem pojawi się niebawem.