I znowu remis

Trzeci mecz w sezonie i trzeci podział punktów. Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że żółto-czarni polubili spotkania bez rozstrzygnięcia. W 4. kolejce rozgrywek górecki zespół zremisował z Burzą Rogi 1:1 (1:0).

Do pojedynku z Rogami nasza drużyna przystępowała po remisach z Górnikiem Grabownica i Błękitnymi Jasienica Rosielna. Poprzednie mecze tym różniły się od rywalizacji z Burzą, że to podopieczni Sławomira Warchoła gonili wynik. W niedzielę było jednak inaczej - to górczanie prowadzili od 35. minuty po golu Grzegorza Wojtowicza z rzutu karnego. Bramkę wyrównującą przyjezdni zdobyli dopiero w 89. minucie po uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego, choć kilkukrotnie mieli okazje zrobić to znacznie wcześniej.

Patrząc na to spotkanie z punktu widzenia naszego zespołu, żałować można jedynie utraty gola w samej końcówce. Jeśli chodzi o grę góreckiej drużyny, to naprawdę trudno napisać coś pozytywnego. Nie będzie przesadą powiedzieć, że w przeciągu całego pojedynku, nie zbudowaliśmy ani jednej składnej akcji, a jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala wynikało z przypadku. Gramy bardzo nerwowo, łatwo pozbywamy się piłki i popełniamy niekiedy niewytłumaczalne błędy. Z całym szacunkiem do ekipy z Rogów, która w niedzielę była od nas znacznie lepsza, w tej lidze jest kilka zespołów o jeszcze większej jakości. Przed nami wyjazdowa potyczka z Guzikówką Krosno. Patrząc w tabelę, jest to kolejna ekipa na zbliżonym poziomie do dotychczasowym przeciwników żółto-czarnych. Jeśli chcemy myśleć o korzystnym wyniku, musimy w końcu zagrać tak, jak nas na to stać. Bo ciężko uwierzyć, że słabiutki występ z Burzą to szczyt możliwości tej drużyny.

LKS Górki - Burza Rogi 1:1 (1:0)

Grzegorz Wojtowicz 35' (k) - Szymon Pelczar 89'

LKS Górki: Kamil Ostrowski - Tobiasz Hędrzak, Tomasz Florek, Michał Reczek - Grzegorz Hostyński (Jakub Cecuła 73'), Grzegorz Kaznowski, Konrad Szuba, Dawid Fiejdasz (Grzegorz Augustyn 15'), Mateusz Sowa, Kamil Malik (Mateusz Job 79') - Grzegorz Wojtowicz

Burza Rogi: Damian Bogacz - Cezary Lenik (Szymon Aszklar 65'), Jakub Krukar, Dawid Sierpiński (Jakub Heliński 77'), Szymon Dembiczak, Sebastian Kubusiak, Damian Kubusiak, Konrad Kwolek, Dawid Stanisz, Paweł Wdowiarz, Tomasz Weber (Szymon Pelczar 70')