Kolejny przystanek w Nozdrzcu

Mecz za meczem, liga nabrała odpowiedniej prędkości, a my już jutro będziemy elektryzować się kolejnym spotkaniem żółto-czarnych. Nasza drużyna w 19. kolejce spotkań o ligowe punkty powalczy w Nozdrzcu z ekipą Sanu.

Zakładamy, że o powtórkę z jesieni będzie trudno. Górczanie w pierwszym meczu między obydwoma zespołami rozgromili Nozdrzec aż 8:1. Goście przyjechali do Górek w okrojonym składzie, a podopieczni Andrzeja Siwika kadrowo wyglądali zaś znacznie lepiej, niż teraz. Do grona nieobecnych dołączy w niedzielę Arek Ankowski, który musi odbyć przerwę związaną z otrzymaniem czwartego żółtego kartonika. Kadrę powinien zaś zasilić Konrad Matracki. Takie są jednak realia i w żadnym wypadku nie szukamy usprawiedliwienia. W nadchodzącym starciu celem jak zawsze jest zwycięstwo i zdobycie kolejnych trzech punktów przybliżających do upragnionej A-klasy. Jak zwykle wśród sympatyków żółto-czarnych pojawiają się małe obawy, jak ci poradzą sobie na małym boisku. Wiadomo, że stadion w Nozdrzcu do lotniskowców nie należy. Jeśli jednak górczanie zagrają swoją piłkę, powinno być dobrze. Jeżeli chodzi o formę naszych najbliższych rywali, należy zwrócić na imponującą wygraną w ostatniej kolejce nad Świerzową. San rozgromił Jasiołkę na jej terenie aż 7:0, wysyłając w ten sposób sygnał do wicelidera, że wcale nie będzie miał tak łatwo. Nasi piłkarze na pewno Sanu nie zlekceważą, ale z Nozdrzca będą chcieli wywieźć trzy "oczka"!

Początek niedzielnego pojedynku o godzinie 15:00 na stadionie w Nozdrzcu. Wyjazd zaplanowany jest na 13:30. Zapraszamy wszystkich kibiców do licznego wsparcia góreckiej drużyny! Mecz sędziować będą: Dziekan, Wierdak, Folcik.

Nasi juniorzy młodsi podejmą dziś na boisku w Górkach lidera rozgrywek - Szarotkę Nowosielce. Początek spotkania o 16:00.