Autor:

Administrator

Utworzono:

26.05.2015

Mecz rozpoczął się od ataków zespołu gospodarzy. Nurt grając szybko i zdecydowanie stwarzał sobie sytuacje strzeleckie. Pierwsza bramka padła po pewnym wykorzystanym przez Roberta Malika rzucie karnym, podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika gości. Na 2:0 podwyższył po zespołowej akcji Piotr Cyrulik. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa to zdecydowane ataki drużyny Sparty. W 56 minucie po nieporozumieniu bramkarza i obrońcy goście zdobywają bramkę kontaktową. Potok odpowiada bramką zdobytą z rzutu karnego po faulu na Gracjanie Leszczyńskim. Skutecznym egzekutorem byłsam poszkodowany. Mija minuta i jest 3:2. Uderzenie za pola karnego zaskakuje naszego bramkarza. Goście mocno naciskają w końcówce, lecz wynik nie ulega zmianie.