LKS Pisarowce - Błękitni Jasienica Rosielna

Kajtek223

Utworzono:

06.09.2014

Dzisiaj na stadionie przy ulicy Stróżowskiej rozegraliśmy spotkanie z Jasienicą Rosielną. 3 kolejka "A" klasy Juniorów nie przyniosła nam zwycięstwa. Jest to kolejny mecz bez punktów. Martwi też niemoc strzelecka naszych zawodników gdyż od 270 minut nie potrafimy strzelić choćby jednej bramki. Pierwsza połowa była kopią meczu ze Zmiennicą - my jesteśmy pod bramką rywala a oni strzelają gola. Udało się stworzyć parę ciekawych akcji, w których zabrakło zimnej krwii i dobrego wykończenia. Przyjezdnym wystarczyła jedna akcja - dogranie z prawej strony do zawodnika i ten wpakował piłkę do siatki, do przerwy mieliśmy wynik 0:1. Druga połowa miała przynieść zwycięstwo a przyniosła kolejną bramkę dla gości, gra bardziej się wyrównała i okazje bramkowe były i po jedej i po drugiej stronie. Żywickiemu prawie udało się zmylić bramkarza w akcji sam na sam, Kabala natomiast popełnił błąd, którego więcej powtórzyć nie powinien - akcja na prawej stronie piłka minęła bramkarza i nie pozostało już nic innego niż wbicie futbolówki do pustej bramki niestety tego nie wykorzystał. Pod naszą bramką również nie brakowało groźnych sytuacji. Raz uratował nas słupek, drugim razem bramkarz dobrze obronił rzut wolny, trzecim razem pika znalazła się w siatce, zamieszanie w polu karnym, prosty strzał, do którego dopuściła obrona i zła interwencja bramkarza to wszystko dało Jasienicy bramkę numer 2. Ten gol podciął nam już skrzydła i czekaliśmy na ostatni gwizdek arbitra. Kolejny mecz, kolejna porażka i po raz kolejny sprawdzają się słowa "Niewykorzystane sytuacje się mszczą". Za tydzień czeka nas kolejny niełatwy mecz tym razem pora na Cosmos Nowotaniec.