Autor:

Kajtek223

Utworzono:

30.09.2014

Dnia 27 września 2014r. rozegraliśmy szósty mecz w tym sezonie. Gościliśmy drużynę Florian Rymanów Zdrój.

W końcu udało się zatrzymać złą passę i odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie wygrywając na własnym stadionie 4:1.
Na mecz wyszliśmy skupieni, zmotywowani, pragnący się odegrać za wszystkie porażki i wygrać w końcu swój pierwszy mecz.
Rozpoczęliśmy ostro naciskając od pierwszych minut na przeciwnika nie pozwalając mu przez długi okres wyjść z własnej połówki boiska oraz kończąc akcje kilkoma bezskutecznymi strzałami na bramkę.
Gdy wydawało się, że goście zaczynają wracać do gry przeprowadziliśmy akcję zakończoną pierwszym golem w tym sezonie - Kamiński podał do Rygla, ten z wysokości 11 metra umieścił piłkę w siatce strzałem z woleja.
5 minut później prowadziliśmy już 2:0 gdy Ślirz zakończył dośrodkowanie po ziemi w pole karne w dolny róg bramki.
Jednak długo nie nacieszyliśmy się prowadzeniem dwoma bramkami gdyż rywal przeprowadził w pojedynkę akcję, omijając naszych obrońców kończąc wbiciem futbolówki do siatki.
Nie odpuszczaliśmy wciąż atakując i tworząc sobie sytuacje strzeleckie, blisko zdobycia bramki był R.Zając, którego piłka po strzale uderzyła w słupek, oraz kilka sytuacji miał Ślirz, które były niecelne lub bez problemów wyłapał czy odbił bramkarz.
Przed przerwą żółtą kartkę zobaczył M. Zając faulując w środku pola. Na przerwę schodziliśmy z zaliczką jednej bramki.
Na drugą połowę Rygla zmienił Bilański.
W drugiej odsłonie wciąż kontrolowaliśmy grę stwarzając sobie kolejne sytuacje. Niedługo później Ślirz zdobywa strzałem z okolic 16 metra w okienko swoją drugą bramkę w tym meczu i w tym sezonie.
Chwilę później trener zdecydował się na drugą zmianę: R. Zająca zmienił Drozd odwdzięczając się chwilę potem trenerowi notując na swoje konto siatkę uderzając mocno między obrońcami zza 16 metra w prawy górny róg bramki.
W trzeciej zmianie boisko opuścił Kamiński, a w jego miejsce pojawił się Sitarz. I tak mecz dobiegł końca.
Jesteśmy szczęśliwi ponieważ po nieudanych meczach mogliśmy w końcu zapisać na swoje konto pierwsze 3 punkty.