Ostatnia wyjazdowa potyczka

Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. Naszym przedostatnim rywalem będzie zespół Zrywu Dydnia.

Nie ma co ukrywać, że do niedzielnego pojedynku przystępujemy w roli faworyta. Zespół Dydni ostatnie swoje zwycięstwo odnotował 6 września w 4. kolejce. W tej rundzie natomiast zdobył tylko jeden punkt. Dwa ostatnie mecze jeszcze bardziej pokazują, w jakiej sytuacji jest aktualnie "Zryw". Najpierw walkower w pojedynku z Jutrzenką a następnie pogrom w Golcowej, aż 11:0.  Nasza drużyna natomiast musi pokazać w takim pojedynku, że druga lokata w tabeli to nie przypadek i w starciu z niżej notowanym rywalem pokaże swoje najlepsze umiejętności.

Początek spotkania w Dydni o godz. 13:00 (wyjazd autami 11:45) . Spotkanie poprowadzą Panowie: Kochański, Folcik M., Pietruś

Wszystkich kibiców zapraszamy na ostanie w tym sezonie wyjazdowe spotkanie!