Zgodnie z planem

W ramach 20. kolejki krośnieńskiej "C-klasy" nasza drużyna na własnym stadionie po nie do końca łatwym pojedynku pokonała przyjezdnych z Głębokiego.

Mecz rozpoczął się od zaciętej walki w środku pola. Po kilkunastu minutach to górczanie zaczęli przejmować inicjatywę jednak duża ilość spalonych nie pozwoliła zagrozić bramce gości. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach do piłki po świetnym prostopadłym podaniu od Rafała Grabonia dopada Szymon Florek i wyprowadza "żółto-czarnych" na prowadzenie. Jednak po niespełna 5 minutach Głębokie przejmuje piłkę w środku pola, szybko stwarza sobie okazję i mamy wyrównanie. W końcówce pierwszej połowy obejrzeliśmy jeszcze jedną bramkę. Bardzo dobre podanie zewnętrzną częścią stopy od Łukasza Wójcika wykorzystał Przemek Florek i do szatni schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie widowisko wyglądało podobnie. Kilka nie wykorzystanych sytuacji z naszej strony i pojedyncze ataki przyjezdnych. Po jednej z akcji na skrzydle piłkę w pole karne posłał Artur Florek a Przemek Florek tuż obok słupka umieścił piłkę w siatce.  Po tej bramce Głębokie jednak się nie poddało, wykorzystało swoją sytuację i mieliśmy już 3:2.   W 70 minucie do głosu doszedł Łukasz Wójcik. Po pięknej indywidualnej akcji znalazł się tuż przed bramkarzem i wykorzystał swoją sytuację . Dzięki czemu ma już na swoim koncie 17 trafień w tym sezonie. Do końca spotkania pozostało 10 minut, nie oznaczało to jednak koniec emocji w Górkach. Na listę strzelców w naszej drużynie wpisał się Marcin Wiszyński, który dobrze odnalazł się w polu karnym i wykorzystał swoją sytuację. Wynik spotkania na 5:3 ustalił w doliczonym czasie gry zawodnik gości.

Podsumowując, mecz ten nie należał do najłatwiejszych. Gra Głębokiego nie odzwierciedlała ich miejsca w tabeli. Jednak nie ma się co rozwodzić nad tym spotkaniem, wygraliśmy a to jest teraz najważniejsze. Do końca sezonu pozostało dwie kolejki. W następnym tygodniu czeka nas ostanie wyjazdowe spotkanie w Dydni.

LKS Górki: Karol Kuś - Sebastian Podulka, Wojciech Sobolak, Tomasz Florek, Konrad Matracki - Artur Florek (Michał Reczek 70') , Rafał Graboń ( Marcin Wiszyński 46'), Szymon Florek, Konrad Szuba (Emil Graboń 84') - Łukasz Wójcik (Daniel Florek 87'), Przemysław Florek ( Mateusz Sowa 80')

Bramki: Szymon Florek 30', Przemysław Florek 42', 65', Łukasz Wójcik 75', Marcin Wiszyński 84'