Czas na Górnika

W 14. kolejce ligowych zmagań nasza drużyna uda się do pobliskiej Grabownicy, gdzie w derbowym pojedynku zmierzy się z miejscowym Górnikiem.

Do tego meczu górczanie przystępują podbudowani ostatnim zwycięstwem nad liderem z Posady Górnej. Najbliższe spotkanie z lokalnym rywalem powinno należeć do zdecydowanie łatwiejszych, gdyż Górnik w tym sezonie, delikatnie mówiąc, nie zachwyca. Wiadomo jednak nie od dziś, że mecz meczowi nie jest równy, dlatego trzeba nastawić się na twardy bój, gdyż nasi sąsiedzi z pewnością będą chcieli pokusić się o sprawienie niespodzianki, jaką niewątpliwie byłby każdy inny wynik, niż wygrana gości. Lekceważyć Górników nie wolno, a najlepszą przestrogą jest rezultat ostatniej potyczki między Grabownicą, a Jutrzenką Jaćmierz, która to niespodziewanie uległa Górnikowi. Mimo wszystko, to podopieczni Macieja Bednarczyka będą przystępować do niedzielnego pojedynku w roli faworyta. Dla wszystkich sympatyków góreckiej drużyny miła byłaby powtórka z jesieni, kiedy to nasi piłkarze rozgromili Górnik aż 7:0. Wydaje się, że najbliższy mecz będzie zupełnie innym widowiskiem i na taki wynik nie ma co liczyć. Najważniejsze będą trzy punkty i kolejny krok w stronę "B-klasy".

Wszystkich kibiców "żółto-czarnych" zapraszamy do licznego przybycia na stadion w Grabownicy! Początek meczu o 16:30. Wyjazd zawodników o 15:45 (samochodami). Sędziować będą Panowie: Rajchel, Śmietana, Pilszak.