Ostatni epizod w tym roku

W niedzielę, tj. 06.11 nasza drużyna rozegra swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. "Żółto-czarni" na spotkanie kończące półmetek rozgrywek udadzą się do Świerzowej Polskiej. Będzie to więc najdłuższy wyjazd tego roku.

Góreccy piłkarze na pojedynek z Jasiołką jadą z jednym celem. Tym celem są oczywiście trzy punkty, które pozwolą podopiecznym trenera Andrzeja Siwika realnie myśleć o walce o awans po przerwie zimowej. Zwycięstwo w Świerzowej byłoby również kapitalnym zwieńczeniem jakże udanej "jesieni". Biorąc pod uwagę fakt, że w ostatniej kolejce w tym roku nasi główni rywale zmierzą się między sobą, za wszelką cenę musimy powalczyć o zwycięstwo. Na stratę punktów w potyczce z jedenastą ekipą w stawce, nasz zespół zwyczajnie nie może sobie pozwolić. Wiadomo, że każde spotkanie wyjazdowe wiąże się z dodatkową trudnością, ale nie ma co szukać przedwczesnych usprawiedliwień i po prostu pokonać niżej notowanego przeciwnika. Oczywiście nie ma mowy o lekceważeniu futbolistów Jasiołki, wszak miejsce w tabeli nie zawsze odzwierciedla realną siłę danej drużyny. Świerzowa lepsze mecze przeplata z gorszymi i zdołała postraszyć choćby wicelidera z Krościenka Wyżnego, przegrywając ostatecznie 1:2, albo przegrać w Nozdrzcu różnicą dziewięciu bramek. Mimo wszystko w niedzielę jak zawsze trzeba nastawić się na twardy bój. Oby okazał się on zwycięski!

Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni wyjazd (9:30) tego roku! Początek spotkania o 11:00 w Świerzowej Polskiej.