Po swoje do Komborni!

Jeśli ktoś myślał, że po spotkaniu z Rogami naszych piłkarzy czeka łagodniejsza droga prowadząca do awansu, niestety się mylił. W najbliższą niedzielę przed żółto-czarnymi kolejne trudne wyzwanie, bo tak trzeba mówić w kontekście meczu z Dworem Kombornia. Łatwiej niż niespełna tydzień z pewnością nie będzie, ale górczanie jadą do tej malowniczej miejscowości po trzy punkty!

Podopieczni trenera Andrzeja Siwika bardzo dobrze weszli w rundę wiosenną. Po remisie na ciężkim terenie w Lubatowej, przyszedł czas na dwa zwycięstwa - w Pustynach i ostatnio w hitowym starciu z Burzą Rogi. Teraz nasi piłkarze pojadą do Komborni, by stoczyć pojedynek z miejscowym Dworem. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami padł wynik 1:0 na korzyść Górek. Pamiętając przebieg tamtej rywalizacji, można śmiało stwierdzić, że równie dobrze trzy punkty do swojego dorobku mogli dopisać sobie nasi rywale. Mimo słabszej postawy górczanów, udało się jednak zwyciężyć. Zespół z Komborni na własnym terenie na pewno będzie chciał udowodnić swoją wartość i spróbować przybliżyć się do ligowej czołówki. Celem żółto-czarnych jest zaś podtrzymanie dobrej passy meczów bez przegranej, a także minut z czystym kontem. Górecka ekipa od 6 potyczek nie zaznała goryczy porażki, zaś nasz bramkarz Karol Kuś może pochwalić się świetnym bilansem 405 minut bez straconego gola, co jest również zasługą defensywy. Zadanie będzie o tyle trudniejsze do wykonania, że w niedzielę na boisku nie zobaczymy Konrada Szuby, który w ostatnim meczu doznał kontuzji stawu skokowego. Wiemy również o absencji Gracjana Hędrzaka, którego brak widoczny był już w rywalizacji z Burzą Rogi. Wiadomo, ile obydwaj Ci piłkarze wnoszą do gry góreckiej ekipy, ale reszta drużyny z niecierpliwością wyczekuje pierwszego gwizdka sędziego i jest gotowa do walki o 12 zwycięstwo w sezonie!

Początek spotkania z Dworem Kombornia o godzinie 15:00. Wyjazd autobusem o 13:45. Mecz sędziować będą Panowie: Gancarz, Fic, Blicharczyk.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia żółto-czarnych!