Ważne zwycięstwo

W ostatniej kolejce podejmowaliśmy na własnym boisku zeszłorocznego spadkowicza z A-klasy – drużynę LKS Izdebki.

W porównaniu z wyjściową jedenastką z meczu w Jasionowie, na placu gry zabrakło Daniela Grudza oraz Patryka Pawlikowskiego, a także Grzegorza Hostyńskiego, który pauzuje z powodu czerwonej kartki. Do kadry powrócił natomiast jeden z podstawowych zawodników – Przemysław Florek.

Wynik meczu już w 2. minucie otworzył etatowy strzelec drużyny z Górek, Grzegorz Wojtowicz. Kilka minut później na swoje konto zapisał 8. bramkę w tym sezonie, a na tablicy wyników po 15 minutach mieliśmy już 2:0. Jeszcze przed przerwą do bramki gości po dobrym dośrodkowaniu Mateusza Sowy z rzutu rożnego trafił Tomasz Florek. I tak o to do szatni schodziliśmy z 3 bramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie przyjezdni zaczęli zyskiwać przewagę, a w nasze szeregi wkradła się niepotrzebna nerwowość. Jednak jedyną bramkę gościom udało się zdobyć dopiero w 83. minucie, a na dalsze odrabianie strat zabrakło czasu.

Wygrywamy kolejny ważny mecz. Po czterech spotkaniach samodzielnie przewodzimy stawce. Przed nami już za kilka dni, kolejne ważne starcie, tym razem w Jasienicy Rosielnej.

Już dzisiaj zapraszamy kibiców na to spotkanie. Początek meczu o godz. 13:00.

LKS GÓRKI - LKS Izdebki 3:1

LKS Górki: Kamil Ostrowski – Tomasz Florek (c) , Sebastian Szmyd (Mateusz Kwolek 73'), Szymon Florek, Michał Reczek – Jakub Cecuła (Jakub Bednarczyk 46'), Łukasz Komski, Tobiasz Hędrzak (Patryk Szczepek 70'), Przemysław Florek, Mateusz Sowa – Grzegorz Wojtowicz

Bramki: Grzegorz Wojtowicz 2', 14', Tomasz Florek 35'

Żółte kartki: Przemysław Florek, Patryk Szczepek